#

Skrót najnowszych wydarzeń z życia organizacji:

Polska ekipa z Podlasia na Międzynarodowym Obozie Szkoleniowym IBK Kyokushin Karate na Węgrzech

Noc wojowników Kyokushin Karate - Sukcesy Polaków

Najbliższe zawody:

zawody

Strona Federacji IBK Kyokushin Polska, której prezesem jest Shihan Artur Więzowski(5 dan). Najnowsze wydarzenia, zdjęcia, opisy zawodów - bądź zawsze na bieżąco! Zasubskrybuj nas na Facebooku.

słowa kluczowe: ibk, kyokushin, karate, artur, więzowski, budokai, insytut, shihan, polska, ciechanowiec, 2012, kyo, podlasie, mazowieckie, masutatsu, oyama, ufc, gordeau.

informacje
Przetłumacz stronę:

Odwiedziny gości
Dziś:34
Wczoraj:63
W tym tygodniu:454
W tym miesiącu:301
W tym roku:6,910
Wszystkich:195,429
Seminarium Szkoleniowe

Trenerzy Mazowiecko-Podlaskiego Klubu Karate(Polska Federacja Instytut Budokai Karate) przeprowadzili Seminarium Szkoleniowe
W czerwcu Trenerzy Mazowiecko-Podlaskiego Klubu Karate, w ramach działań szkoleniowych Polskiej Federacji Instytut Budokai Karate, Przeprowadzili Seminarium Szkoleniowe w Białej Podlaskiej, było to pierwsze tak duże wydarzenie zorganizowane przez Klub z Sensei Wojciechem Paszkowskim na czele i na pewno nie ostatnie.
Seminarium składało się z trzech części:
Karate- prowadzone przez Shihan Artur Więzowskiego 6 Dan Karate Kyokushin, 9 Dan Ju-Jitsu, któremu asystowali Sensej Wojciech Zagdański, Sempai Paweł Smolarczuk.
Gościem honorowym był Sifu Chu Van Truong Mistrz Wietnamskich Sztuk Walki Vo Quan
Ju-Jistsu Soke Bogdan Puczyński 10 Dan Ju-Jitsu, który także poprowadził kurs pierwszej pomocy przedmedycznej dla chętnych uczestników.
W części Karate Kyokushin, Shihan pokazał techniki i kombinacje, które mogą być wykorzystane na zawodach, ale przede wszystkim w walce realnej.
Następnie odbyła się część Kung-fu popdczas której Sifu uczył wykonywania prostych technik oraz kombinacji podcięć i oswobadzania się z przechwytów nogi.
Ćwiczono również formy Ju-Jitsu podczas, których Soke, nauczył chwytów, dźwigni, które w ułamku sekundy mogą "położyć" przeciwnika (o ile oczywiście są dobrze wykonane)
Trzecia część Seminarium prowadzona przez Shihan Artura Więzowskiego poświęcona była powiązanym kombinacją karate i Ju Jitsu pod kontem samoobrony w realnym zagrożeniu.
W seminarium wzięli również udział zawodnicy i zawodniczki z Janowa i Konstantynowa wychowankowie Sensei Mariusza Wajszczuka.
W trakcie przerwy odbyła się prezentacja Bialskiego schroniska Azyl , podczas prezentacji wolontariuszka Zuzia Starzyńska opowiedziała jak wygląda wolontariat, w jaki sposób odbywa się adopcja, psów.

navan dnia luty 20 2020
Drukuj
KomentarzePodziel się z innymi: Delicious Facebook Google Live Reddit StumbleUpon Tweet This Yahoo