#

Skrót najnowszych wydarzeń z życia organizacji:

Polska ekipa z Podlasia na Międzynarodowym Obozie Szkoleniowym IBK Kyokushin Karate na Węgrzech

Noc wojowników Kyokushin Karate - Sukcesy Polaków

Najbliższe zawody:

zawody

Strona Federacji IBK Kyokushin Polska, której prezesem jest Shihan Artur Więzowski(5 dan). Najnowsze wydarzenia, zdjęcia, opisy zawodów - bądź zawsze na bieżąco! Zasubskrybuj nas na Facebooku.

słowa kluczowe: ibk, kyokushin, karate, artur, więzowski, budokai, insytut, shihan, polska, ciechanowiec, 2012, kyo, podlasie, mazowieckie, masutatsu, oyama, ufc, gordeau.

informacje
Przetłumacz stronę:

Odwiedziny gości
Dziś:31
Wczoraj:105
W tym tygodniu:617
W tym miesiącu:1,342
W tym roku:29,492
Wszystkich:165,093
Międzynarodowy Ogólnopolski Puchar International Budo Kai Polish Cup 2018

Międzynarodowy Ogólnopolski Puchar International Budo Kai Polish Cup 2018


W miniony weekend w Hali sportowej Miejskiego Zespołu Szkół w Wysokim Mazowieckim odbył się Puchar Polski Polskiej Federacji Instytut Budokai Karate) zorganizowany przez Mazowiecko- Podlaski Klub Karate z Shihan Arturem Więzowskim na czele w komitecie organizacyjnym byli również Sensei Wojciech Zagdański i Sensei Zbigniew Dąbrowski. Zawodnicy i zawodniczki rywalizowali w mieszanych formach walki Karate Kyokushin Budokai, Ju Jitsu Grappling, K1 Thai Kickboxing .

Puchar International Budo Kai Polish Cup 2018 odbył się dzięki wsparciu, Marszałka Województwa Podlaskiego, Burmistrza Miasta Wysokie Mazowieckie, Starosty Wysokomazowieckiego oraz  Wójta Gminy Wysokie Mazowieckie, Optyka Okularowa Pryzmat Polanis Dariusz, PHU Okneks Łukasz Kamiński, Bank Spółdzielczy Wysokie Mazowieckie, Sklep U Jana Grzegorz Łopuski, Polska Federacja IBK Wiceprezes Krzysztof Kopania.

Wśród honorowych gości obecni byli Marszałek Województwa Podlaskiego Jerzy Leszczyński, Mistrzowie Wietnamskich Sztuk Walki : Dang Tam Thuan, Chu Van Truong, NguYen Viet Ha, La Duc Trung, Marcin Nguyen Tien, Nguyen Anh Tuan, Pani Burmistrz Ewa Konarzewska,  Komisarz  Artur Duszak.

Soke Bogdan Puczyński, Komandor Michał Kamiński, Dyrektor Jarosław Jankowski. Puchar Polski zgromadził ponad 250 zawodników i zawodniczek z Polski z Zagranicy  oraz Województwa Podlaskiego,  zawodnicy rywalizowali w różnych kategoriach wagowych i wiekowych, najmłodsi uczestnicy mogli zmierzyć swoje siły w kategorii Jujitsu (grappling) czyli walki ze sprowadzeniem przeciwnika do parteru, walki trwały do późnych godzin wieczornych.

Podczas Zawodów goście Wietnamscy wykonali wspaniały taniec Lwa oraz pokazy sprawności dzieci, natomiast karatecy zaprezentowali techniki rozbijania przedmiotów tamashiwari.

Sędzią głównym zawodów był Sensei Robert Gaździk

Uroczystego otwarcia zawodów dokonała Pani Burmistrz Ewa Konarzewska. Najwięcej emocji wzbudziły walki w formule Knockdown(walki pełno kontaktowe Kyokushin Budokai) niemniejsze emocje towarzyszyły również walkom najmłodszych z pełnym zabezpieczeniem w kaski i inne ochraniacze stosowane dla bezpieczeństwa uczestników Zawodów sportowych, rodzice emocjonowali się najbardziej walkami najmłodszych w formule grappling mini MMA. Po raz kolejny odbyła się rywalizacja w formule Kata   Zawody odbywały się w dobrej atmosferze rywalizacji sportowej, wszyscy medaliści otrzymali wspaniałe Puchary oraz medale i pamiątkowe Dyplomy.

Finaliści Międzynarodowego Ogólnopolskirgo Pucharu International Budo Kai Polish Cup 2018

            Grappling     

1          Prużanin Igor           MPKK Wys.Maz

2          Czarkowski Maksymilian       MPKK Siemiatycze

            Grappling     

1          Busma Mariusz                       Ronin

2          Żurowski Cyprian                  MPKK Ciechanowiec

            Grappling     

1          Barabara Spychała                 Krzyż

2          Fiedorczuk Oliwia                  MPKK Wys.Maz

            Grappling     

1          Oskar Walczuk                       Biała Podlaska

2          Maciej Stańkowski                 Krzyż

            Grappling     

1          Zuzanna Korycińska              Krzyż

2          Mateusz Samociuk                 Biała Podlaska

            Grappling     

1          Śliwowski Hubert                  MPKK Wys.Maz

2          Busma Michał                        Ronin

            Grappling     

1          Swajda Piotr                           MPKK Siemiatycze

2          Radulski Szymon                   Ronin

            Grappling     

1          Tamara Gaponiuk                   Biała Podlaska

2          Julia Czeberkus                      Biała Podlaska

            Grappling     

1          Filip Sozański                         Krzyż

2          Kacper Trzop                          Krzyż

            Grappling     

1          Kacper Matkowski                 Krzyż

2          Faszczewska Maja                 Ronin

            Grappling     

1          Faszczewski Filip                   Ronin

2          Michał Pietroszuk                   Biała Podlaska

            Grappling     

1          Busma Katarzyna                   Ronin

2          Adriana Brzozowska              Krzyż

            Grappling     

1          Zaremba Dominika                Ronin

2          Stypułkowska Zofia               MPKK Wys.Maz

            Grappling     

1          Kozłowska Laura                   MPKK Czyżew

2          Michał Lachowicz                  Biała Podlaska

            Grappling     

1          Dutaew Saifula                       MPKK Zambrów

2          Kacper Łukasiuk                    MPKK Ciechanowiec

            Grappling     

1          Bartosz Godlewski                 MPKK Ciechanowiec

2          Jakub Porucznik                     Ronin

            Grappling     

1          Żebrowski Mikołaj                 MPKK Czyżew

2          Biały Michał                           Ronin

            Grappling     

1          Zalewska Ewelina                  MPKK Czyżew

2          Wasilewska Wiktoria              MPKK Czyżew

            Grappling     

1          Kamil  Bortnik                       Krzyż

2          Gromek Artur                         Ronin

            Grappling     

1          Klaudia Łukasiuk                   MPKK Ciechanowiec

2          Kornelia Bibrowicz                Krzyż

            Grappling     

1          Puchalska Oliwia                   MPKK Ciechanowiec

2          Murawski Igor                        MPKK Wys.Maz

            Grappling     

1          Dłuski Mateusz                      Ronin

2          Marciniuk Amelia                  Ronin

            Kumite          

1          Salomow Makhmed               MPKK Zambrów

2          Kacper Łukasiuk                    MPKK Ciechanowiec

            Kumite          

1          Zaremba Julia                         Ronin

2          Wójcik Alicja                         Kobra

            Kumite          

1          Zalewska Ewelina                  MPKK Czyżew

2          Wasilewska Wiktoria              MPKK Czyżew

            Kumite          

1          Wiktoria Juckiewicz               Kobra

2          Klaudia Łukasiuk                   MPKK Ciechanowiec

            Kumite          

1          Puchalska Oliwia                   MPKK Ciechanowiec

2          Bartnikowska Wiktoria           MPKK Ciechanowiec

            Kumite          

1          Żebrowska Natalia                 MPKK Czyżew

2          Katarzyna Jakubska               Janów Podlaski

            Kumite          

1          Ważyńska Kinga                    Ronin

2          Kinga Jędruszuk                     Janów Podlaski

            Kumite          

1          Weronika Olesiejuk                Biała Podlaska

2          Katarzyna Pieńko                   Biała Podlaska

            Kumite          

1          Albashanov Nika                    MPKK Zambrów

2          Michał Lachowicz                  Biała Podlaska

            Kumite          

1          Żebrowski Mikołaj                 MPKK Czyżew

2          Biały Michał                           Ronin

            Kumite          

1          Ogrodowczyk Sebastian         Kobra

2          Bartłomiej Kędzierski                        MPKK Siemiatycze

            Kumite          

1          Krajczyński Mikołaj               Kobra

2          Tomasz Tymecki                    Janów Podlaski

            Kumite          

1          Tran Tien Dat                         Wietnam

2          Michał Jarosz                         Kobra

            Kumite          

1          Wojciech Saliński                   Kobra

2          Godun Jakub                          MPKK Siemiatycze

            Kumite          

1          Adrian Cieszkowski               Kobra

2          Anuszkiewicz Aleksander      MPKK Zambrów

            Kumite          

1          Mogenot Filip                         Kobra

2          Budziszewski Tomasz            MPKK Czyżew

            Kumite          

1          Lewandowski Jakub               Ronin

2          Miłosz Woźniak                     Kobra

            Kumite          

1          Nguyen Ngoc Thien               Wietnam

2          Żelechowski Wiktor               Kobra

            Kumite          

1          Daniel Gorczyca                    Kobra

2          Dutajew Murat                       MPKK Zambrów

            Kumite          

1          Baitaew Magomed                 MPKK Zambrów

2          Hubert Klocek                        Krzyż

            Kumite          

1          Oskar Matkowski                   Krzyż

2          Mateusz Żydek                       Biała Podlaska

            Kumite          

1          Mateusz Kominiarczyk          Janów Podlaski

2          Paweł Chalimoniuk                Biała Podlaska

            K1      

1          Sternik Sebastian                    MPKK Zambrów

2          Mioduszewski Albert             MPKK Zambrów

            K1      

1          Baitaew Magomed                 MPKK Zambrów

2          Krzysztof Tołwiński               Janów Podlaski

            Kata   

1          Barabara Spychała                 Krzyż

2          Magda Buczyńska                  Janów Podlaski

            Kata   

1          Jakub Lewandowski               Ronin

2          Igor Tereda                             Biała Podlaska

2          Smolarczuk Hubert                MPKK Ciechanowiec

 

 

navan dnia lipiec 18 2018
Drukuj
Komentarze



Podziel się z innymi: Delicious Facebook Google Live Reddit StumbleUpon Tweet This Yahoo