Polska ekipa z Podlasia na Międzynarodowym Obozie Szkoleniowym IBK Kyokushin Karate na Węgrzech

Noc wojowników Kyokushin Karate - Sukcesy Polaków

Najbliższe zawody:

zawody

Strona Federacji IBK Kyokushin Polska, której prezesem jest Shihan Artur Więzowski(5 dan). Najnowsze wydarzenia, zdjęcia, opisy zawodów - bądź zawsze na bieżąco! Zasubskrybuj nas na Facebooku.

słowa kluczowe: ibk, kyokushin, karate, artur, więzowski, budokai, insytut, shihan, polska, ciechanowiec, 2012, kyo, podlasie, mazowieckie, masutatsu, oyama, ufc, gordeau.

Open European Championship Kyokushinkai Karate Haga 2018

Wczoraj wieczorem nasi zawodnicy wrócili z Hagi Mistrzostw Europy.

Podczas odbywających się w Hadze Mistrzostw Europy w Karate Kyokushin zorganizowanych przez International Budo Kai z Kancho Gerardem Gordeau 9 dan na czele. Od godzin rannych odbyły się walki w kategoriach Juniorów w których wystąpili zawodnicy I zawodniczki Polskiej Federacji Instytut Budokai Karate.

• Jakub Grabowski Klub Karate Ronin

Wszyscy nasi zawodnicy wypadli bardzo dobrze dając z siebie wszystko, najlepszym okazał się Nikodem Pawłowski który wywalczył  1 miejsce w swojej kategorii

Pozostali zawodnicy i zawodniczki uplasowali się na 2 pozycjach natomiast Jakub Grabowski po ciężkich i trudnych walkach zajął  3 pozycję.

Trenerem kadry był Shihan Artur Więzowski a kierownikiem ekipy Sensei Krzysztof Bortnik opiekunem zawodników Mariusz Łukasiuk.

Polska Federacja dziękuje wszystkim rodzicom i osobom wspierającym za pomoc w zorganizowaniu wyjazdu i pobytu w Hadze.