#

Skrót najnowszych wydarzeń z życia organizacji:

Polska ekipa z Podlasia na Międzynarodowym Obozie Szkoleniowym IBK Kyokushin Karate na Węgrzech

Noc wojowników Kyokushin Karate - Sukcesy Polaków

Najbliższe zawody:

zawody

Strona Federacji IBK Kyokushin Polska, której prezesem jest Shihan Artur Więzowski(5 dan). Najnowsze wydarzenia, zdjęcia, opisy zawodów - bądź zawsze na bieżąco! Zasubskrybuj nas na Facebooku.

słowa kluczowe: ibk, kyokushin, karate, artur, więzowski, budokai, insytut, shihan, polska, ciechanowiec, 2012, kyo, podlasie, mazowieckie, masutatsu, oyama, ufc, gordeau.

informacje
Przetłumacz stronę:

Odwiedziny gości
Dziś:56
Wczoraj:61
W tym tygodniu:333
W tym miesiącu:1,906
W tym roku:12,766
Wszystkich:148,367
Po raz VII w tym roku w Zambrowie Międzynarodowe Mistrzostwa Polski International Budokai

Po raz  VII w tym roku w Zambrowie Międzynarodowe Mistrzostwa Polski International Budokai  

W sobotę 9 grudnia 2017 roku, na hali sportowej Miejskiego Gimnazjum nr 1 w Zambrowie odbyły się VII Międzynarodowe Mistrzostwa Polski International Budo Kai IBK, na które przybyło około 170 zawodników i zawodniczek z Polski za Granicy i Regionu. W czasie całego dnia odbywały się wali w formułach karate Kyokushin Budokai, grappling oraz K1 (Kickboxing) Junior i Senior.

Organizatorem mistrzostw był Mazowiecko-Podlaski Klub Karate oraz Polska Federacja Instytut Budokai z Shihanem Arturem Więzowskim Prezesem PF IBK na czele. W Komitecie Organizacyjnym znaleźli się Michał Klimowicz, Sensei Robert Gaździk oraz Zdzisław Owczarek. Zawody odbędą się pod patronatem honorowym Starosty Powiatu Zambrowskiego, przy wparciu finansowym Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podlaskiego oraz Burmistrza Miasta Zambrów.

Po raz pierwszy w Zambrowie odbyły się widowiskowe walki Seniorów w klatce (oktagonie).Na imprezę przybyli zaproszeni goście goście z Wietnamu: DANG TAM THUAN – Mistrz  I aktor Filmów Walki, NGUYEN  HUU TAN – Fundacja Edukacji Międzykulturowej, DANG PHUOC MANH – Fundacja Edukacji Międzykulturowej, CHU VAN TRUONG – Mistrz Szkoły Vo Quan Wietnamskie Stowarzyszenie Sztuk Walki w Polsce.

Wietnamscy goście zaprezentowali publiczności tradycyjny taniec Lwa i pokazy sprawności najmłodszych adeptów w wykonaniu  dziewcząt.

Puchary i pamiątkowe dyplomy dla najlepszych zawodników wręczali Członek Zarządu Województwa Stefan Krajewski, Starosta Powiatu Zambrowskiego Robert Rosiak, Wicestarosta Powiatu Zambrowskiego Stanisław Rykaczewski oraz Burmistrz Miasta Zambrów Kazimierz Dąbrowski.

Należy podkreślić, że w czasie imprezy Shihan Artur Więzowski otrzymał 10 dan honorowy w Międzynarodowej Szkole Ju Jitsu Sekai Kakuto Budokan (KKJ) zajmującej się szkoleniem Oddziałów Specjalnych. Od Wietnamskich Mistrzów został uhonorowany Mistrzem przez Centrum Szkolenia Młodych Talentów Sztuk Walki.

Sędzią Głównym Zawodów był Shihan Robert Pepels Sekretarz International Budo Kai.

Zawody odbyły się dzięki wsparciu Marszałka Województwa Podlaskiego, Burmistrza Miasta i Starostę Zambrowskiego, Dyrektora Miejskiego Gimnazjum nr 1 w Zambrowie oraz Zambrowskiego Ciepłownictwa i Wodociągów sp. z o.o., Zakładu Gospodarki Komunalnej oraz Banku Spółdzielczego w Zambrowie, Wiceprezesa Polskiej Federacji IBK Krzysztofa Kopani.

Lista Finalistów

grappling

1 BARBARA SPYCHAŁA

2 Czołomiej Oliwia MP

 

grappling

 

1 KACPER MATKOWSKI

2 Tamara Gaponiuk

grappling

1 Augustyn Kuzawiński

2 ZUZANNA KORYCIŃSKA

grappling

1 NIKOLA GAPSKA

2 Wiktoria Jagodzińska

grappling

1 Wasilewska Wiktoria MP

2 JOANNA STAŃKOWSKA

 

grappling

1 NATASZA SERUGA

2 KORNELIA BIBROWICZ

grappling

1 Michał Lachowicz

2 Salamow Makhmed

grappling

1 MARTA GEBA

2 Zalewska Ewelina MP

grappling

1 Łukasiuk Klaudia MP

2 PATRYCJA KOŁODZIEJSKA

grappling

1 Neswadba Daniel MP

2 Żurowski Cyprian MP

grappling

1 ALAN GAPSKI

2 Bartnikowski Filip MP

grappling

1 Wiktor Kamiński MP

2 Szymon Kozłowski MP

grappling

1 NIKODEM BARTOSZAK

2 Swajda Piotr MP

grappling

1 Góralczyk Franciszek MP

2 Karasiuk Szymon MP

grappling

1 Bobela Andrzej

2 Szeweluk Mateusz MP

 

 

grappling

1 Bartosz Kotwicki

2 MARCEL MAJOS

 

Kategoria Dzieci dziewczęta

1 Bobela Inga                                        MP

Śliwowska Klaudia                            MP

 

1 IGOR PAWŁOWSKI

2 Szulborska Aleksandra MP

 

Junior młodszy Kumite

1 Ryżko Sylwester MP

2 Sękowski Łukasz MP

kumite

1 Marysia Dmowska

2 Łukasiuk Klaudia MP

kumite

1 Puchalska Oliwia MP

2 PATRYCJA KOŁODZIEJSKA

kumite

1 Alicja Dłuska

2 ALEKSANDRA WOŹNY

Kumite Junior Starszy

1 Weronika Jejno

2 Koleśnik Natalia MP

kumite

1 Weronika Olesiejuk

2 Katarzyna Pieńko

kumite

1 Roksana Kłujsza

2 Bartnikowska Wiktoria                       MP

 

 

kumite

1 Sebastian Ogrodowczyk

2 Jakub Zduńczyk

kumite

1 Kacper Krajewski

2 Jakub Olechowicz

 

kumite

1 MICHAŁ WNUKOWICZ

2 Mikołaj Krajczyński

kumite

1 Wojtek Saliński

2 TOMASZ TYMECKI

kumite

1 Anuszkiewicz Aleksander                MP

2     Nguyen ngoc Quang Minh

kumite

1 Patryk Hermanowski

2 Tran Tien Dat

 

 

kumite

1 Kacper Wypych

2 Jakub Izdebski

 

 

kumite

1 Miłosz Woźniak

2 Hoang Vo Nghe

kumite

1 Igor Gryziak

2 Bojarzyński Łukasz MP

kumite

1 NIKODEM PAWŁOWSKI

2 Rafał Dudkiewicz

 

Kumite Senior

1 Bajtajew Mogamed MP

2 HUBERT KLOCEK

kumite

1 MATEUSZ  KOMINIARCZYK

2 Tomasz Saniewski

kumite

1 Dawid Pykacz

2 OSKAR MATKOWSKI

kumite

1 Marcin Lam Son nguyen Tien

2 Kamil Rudnicki

CZYTAJ WIĘCEJ ->

zobacz zdjęcia w GALERII ->

grappling
1 BARBARA SPYCHAŁA
2 Czołomiej Oliwia MP
grappling
1 KACPER MATKOWSKI
2 Tamara Gaponiuk
grappling
1 Augustyn Kuzawiński
2 ZUZANNA KORYCIŃSKA
grappling
1 NIKOLA GAPSKA
2 Wiktoria Jagodzińska
grappling
1 Wasilewska Wiktoria MP
2 JOANNA STAŃKOWSKA
grappling
1 NATASZA SERUGA
2 KORNELIA BIBROWICZ
grappling
Michał Lachowicz
Salamow Makhmed
grappling
1 MARTA GEBA
2 Zalewska Ewelina MP
grappling
1 Łukasiuk Klaudia MP
2 PATRYCJA KOŁODZIEJSKA
grappling
1 Neswadba Daniel MP
2 Żurowski Cyprian MP
grappling
1 ALAN GAPSKI
2 Bartnikowski Filip MP
grappling
1 Wiktor Kamiński MP
2 Szymon Kozłowski MP
grappling
1 NIKODEM BARTOSZAK
2 Swajda Piotr MP
grappling
1 Góralczyk Franciszek MP
2 Karasiuk Szymon MP
grappling
1 Bobela Andrzej
2 Szeweluk Mateusz MP
grappling
1 Bartosz Kotwicki
2 MARCEL MAJOS
Kategoria Dzieci dziewczęta
Bobela Inga                                        MP
Śliwowska Klaudia                            MP
1 IGOR PAWŁOWSKI
2 Szulborska Aleksandra MP
Junior młodszy Kumite
1 Ryżko Sylwester MP
2 Sękowski Łukasz MP
kumite
1 Marysia Dmowska
2 Łukasiuk Klaudia MP
kumite
1 Puchalska Oliwia MP
2 PATRYCJA KOŁODZIEJSKA
kumite
1 Alicja Dłuska
2 ALEKSANDRA WOŹNY
Kumite Junior Starszy
1 Weronika Jejno
2 Koleśnik Natalia MP
kumite
1 Weronika Olesiejuk
2 Katarzyna Pieńko
kumite
Roksana Kłujsza
Bartnikowska Wiktoria                       MP
kumite
1 Sebastian Ogrodowczyk
2 Jakub Zduńczyk
kumite
1 Kacper Krajewski
2 Jakub Olechowicz
kumite
1 MICHAŁ WNUKOWICZ
2 Mikołaj Krajczyński
kumite
1 Wojtek Saliński
2 TOMASZ TYMECKI
kumite
1 Anuszkiewicz Aleksander                MP
2     Nguyen ngoc Quang Minh
kumite
1 Patryk Hermanowski
2 Tran Tien Dat
kumite
1 Kacper Wypych
2 Jakub Izdebski
kumite
1 Miłosz Woźniak
2 Hoang Vo Nghe
kumite
1 Igor Gryziak
2 Bojarzyński Łukasz MP
kumite
1 NIKODEM PAWŁOWSKI
2 Rafał Dudkiewicz
Kumite Senior
1 Bajtajew Mogamed MP
2 HUBERT KLOCEK
kumite
1 MATEUSZ  KOMINIARCZYK
2 Tomasz Saniewski
kumite
1 Dawid Pykacz
2 OSKAR MATKOWSKI
kumite
1 Marcin Lam Son nguyen Tien
2 Kamil Rudnicki
navan dnia styczeń 20 2018
Drukuj
Komentarze



Podziel się z innymi: Delicious Facebook Google Live Reddit StumbleUpon Tweet This Yahoo