#

Skrót najnowszych wydarzeń z życia organizacji:

Polska ekipa z Podlasia na Międzynarodowym Obozie Szkoleniowym IBK Kyokushin Karate na Węgrzech

Noc wojowników Kyokushin Karate - Sukcesy Polaków

Najbliższe zawody:

zawody

Strona Federacji IBK Kyokushin Polska, której prezesem jest Shihan Artur Więzowski(5 dan). Najnowsze wydarzenia, zdjęcia, opisy zawodów - bądź zawsze na bieżąco! Zasubskrybuj nas na Facebooku.

słowa kluczowe: ibk, kyokushin, karate, artur, więzowski, budokai, insytut, shihan, polska, ciechanowiec, 2012, kyo, podlasie, mazowieckie, masutatsu, oyama, ufc, gordeau.

informacje
Przetłumacz stronę:

Odwiedziny gości
Dziś:207
Wczoraj:49
W tym tygodniu:256
W tym miesiącu:1,889
W tym roku:4,714
Wszystkich:140,315
Puchar Polski Juniorów Seniorów International Budo Kai Kyokushin Karate 2017 + LISTA FINALISTÓW

123

Puchar Polski Juniorów Seniorów International Budo Kai Kyokushin Karate 2017 

 

W sobotę 29 Kwietnia w Hali sportowej Miejskiego Zespołu Szkół w Wysokim Mazowieckim odbył się Puchar Polski Polskiej Federacji IBK(Kyokushin Karate) zorganizowany przez Mazowiecko- Podlaski Klub Karate z Shihan Arturem Więzowskim na czele w komitecie organizacyjnym byli również Sensei Wojciech Zagdański i Sensei Zbigniew Dąbrowski.

Puchar Polski odbył się dzięki wsparciu, Marszałka Województwa Podlaskiego, Burmistrza Miasta Wysokie Mazowieckie, Starosty Wysokomazowieckiego oraz  Wójta Gminy Wysokie Mazowieckie.

Wśród honorowych gości obecni byli Książe Krzysztof Konstanty Radziwiłł, Generał Bogdan Puczyński, Generał Janusz Krugły, Komandor Michał Kamiński,  Pani Burmistrz Ewa Konarzewska, Dyrektor Jarosław Jankowski.

Puchar Polski zgromadził ponad 220 zawodników i zawodniczek z Polski i z Województwa Podlaskiego,  zawodnicy rywalizowali w różnych kategoriach wagowych i wiekowych, najmłodsi uczestnicy mogli zmierzyć swoje siły w kategorii mini MMA czyli walki ze sprowadzeniem przeciwnika do parteru.

Sędzią głównym zawodów był Sensei Mirosław Jędrowski.

Uroczystego otwarcia zawodów dokonała Pani Burmistrz Ewa Konarzewska.

Najwięcej emocji wzbudziły walki w formule Knockdown(walki pełno kontaktowe) Juniorów jak i seniorów, oraz walki w formule BJJ(brazylijskie Ju Jitsu),niemniejsze emocje towarzyszyły również walkom najmłodszych z pełnym zabezpieczeniem w kaski i inne ochraniacze stosowane dla bezpieczeństwa uczestników Zawodów sportowych, rodzice emocjonowali się najbardziej walkami najmłodszych w formule mini MMA. Po raz pierwszy odbyła się rywalizacja w formule Kata   Zawody odbywały się w dobrej atmosferze rywalizacji sportowej, wszyscy medaliści otrzymali wspaniałe Puchary oraz medale i pamiątkowe Dyplomy.

 

LISTA FINALISTOW

Grappling  +20kg

  1. Nikola Gapska
  2. Wiktoria Gontarczuk  (MPKK)

Grappling -35kg

  1. Julia Matwiejko
  2. Marta Geba

Grappling -42kg

  1. Wiktoria Bartnikowska(MPKK)
  2. Klaudia Łukasiuk(MPKK)

Grappling -30kg

  1. Zuzanna Bińczak
  2. Ewelina Kuźmińska(MPKK)

Grappling -50kg

  1. Julia Nowacka
  2. Natasza Seruga

Grappling -22kg

  1. Augustyn Kuzawiński
  2. Tobiasz Kuźmiński

Grappling -26kg

  1. Alan Gapski
  2. Wiktor Kamiński

Grappling -27kg

  1. Szymon Światek – Brzeziński
  2. Kacper Łukasiuk(MPKK)

Grappling -25kg

  1. Marcel Choiński(MPKK)
  2. Damian Busma(MPKK)

Grappling -30kg

  1. Andrzej Bobela(MPKK)
  2. Bartosz Kozłowski

Grappling -37kg

  1. Marcel Górski
  2. Mateusz Szeweluk(MPKK)

Grappling -27kg

  1. Filip Choiński(MPKK)
  2. Michał Lachowicz

Grappling -30kg

  1. Makhmad Salamov(MPKK)
  2. Iakhieia Ustrakhanov(MPKK)

Grappling -34kg

  1. Jakub  Jaroszewicz
  2. Piotr Sakowski

Grappling -40kg

  1. Igor  Rowicki
  2. Aleksander Kanabaj

Grappling -42kg

  1. Igor Pawłowski
  2. Paweł Komar(MPKK)

Grappling -44kg

  1. Hubert Smolarczuk(MPKK)
  2. Dawid Kostro(MPKK)

Grappling +50kg

  1. Piotr Tyde
  2. Milena Kępka

Kumite -40kg

  1. Hanna Wasilewska(MPKK)
  2. Klaudia Łukasiuk(MPKK)

Kumite +50kg

  1. Oliwia Puchalska(MPKK)
  2. Milena Kępka

Kumite -35kg

  1. Aleksander Tymiński(MPKK)
  2. Jakub Dmochowski(MPKK)

Kumite -38kg

  1. Jakub Gondek
  2. Kacper Krajewski(MPKK)

Kumite -44kg

  1. Paweł Komar(MPKK)
  2. Aleksander Piotrowicz

Kumite -40kg

  1. Aleksander Anuszkiewicz(MPKK)
  2. Kacper Dąbrowski

Kumite -48kg

  1. Tomasz Pykacz
  2. Jakub Izdebski

Kumite -55kg

  1. Jakub Grabowski(MPKK)
  2. Wojciech Saliński

Kumite -60kg

  1. Łukasz Bojarzyński(MPKK)
  2. Daud Abdulwahidow(MPKK)

Kumite -55kg

  1. Adam Bulicz
  2. Filip Bryzek

Kumite -63kg

  1. Nikodem Pawłowski
  2. Jakub Smoczyk

Kumite -70kg

  1. Sebastian Brutkowski
  2. Mogamed Baitaev(MPKK)

Kumite -80kg

  1. Mateusz Kominiarczyk
  2. Paweł Pieczywek

Kumite -70kg

  1. Weronika Olesiejuk
  2. Marlena Waszczuk

BJJ senior -80kg

  1. Karol Rzempoluch
  2. Marian Strus

BJJ senior -90kg

  1. Tomasz Majewski
  2. Przemysław Lenartowicz

BJJ senior +90kg

  1. Adam Wojciechowski
  2. Radosław Kostrubiec

Kumite senior -80kg

  1. Jacek Misiewicz(MPKK)
  2. Dawid Pykacz

Kumite senior +80kg

  1. Przemysław Lenartowicz
  2. Oskar Matkowski

Kumite OldBoy

  1. Przemysław Lewandowski(MPKK)
  2. Andrzej Szulc(MPKK)

Kata do 11 lat

  1. Aleksander Kanabaj
  2. Igor Pawłowski

Kata do 13 lat

  1. Julia Nowacka
  2. Jakub Grabowski(MPKK)

Kata do 15 lat

  1. Filip Bryzek
  2. Krystian Modliński

Kata powyżej 15 lat

  1. Izabela Idźkowska(MPKK)
  2. Adam Bulicz

 

* Zawodnicy Mazowiecko-Podlaskiego Klubu Karate(z Zambrowa, Wysokiego Mazowieckiego, Ciechanowca, Siemiatycz

 

 



navan dnia maj 06 2017
Drukuj
Komentarze



Podziel się z innymi: Delicious Facebook Google Live Reddit StumbleUpon Tweet This Yahoo