#

Skrót najnowszych wydarzeń z życia organizacji:

Polska ekipa z Podlasia na Międzynarodowym Obozie Szkoleniowym IBK Kyokushin Karate na Węgrzech

Noc wojowników Kyokushin Karate - Sukcesy Polaków

Najbliższe zawody:

zawody

Strona Federacji IBK Kyokushin Polska, której prezesem jest Shihan Artur Więzowski(5 dan). Najnowsze wydarzenia, zdjęcia, opisy zawodów - bądź zawsze na bieżąco! Zasubskrybuj nas na Facebooku.

słowa kluczowe: ibk, kyokushin, karate, artur, więzowski, budokai, insytut, shihan, polska, ciechanowiec, 2012, kyo, podlasie, mazowieckie, masutatsu, oyama, ufc, gordeau.

informacje
Przetłumacz stronę:

Odwiedziny gości
Dziś:34
Wczoraj:66
W tym tygodniu:310
W tym miesiącu:1,612
W tym roku:21,810
Wszystkich:157,411
VI Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Kyokushin Karate Interanational Budo Kai (IBK) Zambrów 2016

Finaliści Międzynarodowych Mistrzostw Polski

miniMMA:

1 Bartnikowski Filip Ciechanowiec

2 Żurowski Cyprian Ciechanowiec

miniMMA

1 Busma Wiktoria Wysokie Mazowieckie

2 Religa Oliwia Ciechanowiec

miniMMA

1 Łukasiuk Kacper Ciechanowiec

2 Choiński Marcel Wysokie Mazowieckie

miniMMA

1 Sokołowski Szymon Biała Podlaska

2 Nowakowski Oskar Łódź

miniMMA

1 Górski Marcel Łódź

2 Ptasznik Radosław Bydgoszcz

miniMMA

1 Bryzek Igor Choszczno

2 Gołaszewski Adrian Wysokie Mazowieckie

miniMMA

1 Rowicki Igor Choszczno

2 Nikołajuk Dawid Siemiatycze

miniMMA

1 Bińczak Zuzanna Łódź

2 Geba Marta Krzyż Wielkopolski

miniMMA

1 Kołodziejska Patrycja Krzyż Wielkopolski

2 Bartnikowska Wiktoria Ciechanowiec

miniMMA

1 Kanabaj Aleksander Choszczno

2 Kwiatkowski Eryk Bydgoszcz

miniMMA

1 Puchalska Oliwia Ciechanowiec

2 Kępka Milena Łódź

miniMMA

1 Bortnik Kamil Krzyż Wielkopolski

2 Piotrowicz Aleksander Łódź

Kumite

1 Olechowicz Jakub Łomianki

2 Zduńczyk  Jakub Łomianki

Kumite

1 Łukasiuk Klaudia Ciechanowiec

2 Wasilewska Hanna Wysokie Mazowieckie

Kumite

1 Krajewski Kacper Łomianki

2 Szczęsny Stanisław Łomianki

Kumite

1 Godun Jakub Siemiatycze

2 Rozumski Stanisław Siemiatycze

Kumite

1 Anuszkiewicz Aleksander Zambrów

2 Said Dzhimkantov Zambrów

Kumite

1 Wypych Kacper Łomianki

2 Urbaniak Franciszek Łomianki

Kumite

1 Jordan van Poelgeest Holandia

2 Mogenot Filip Łomianki

Kumite

1 Czechowicz Olaf Łomianki

2 Abdul Vahidov Daud Zambrów

Kumite

1 Zalewski Adam Łomianki

2 Sputo Jerzy Łomianki

Kumite

1 Szymon Świątkowski Łomianki

2 Islam Dzhabrailov Zambrów

Kumite

1 Staszewski Mikołaj Łomianki

2 Gryziak Bartosz Łomianki

Kumite

1 Smoczyk Jakub Łomianki

2 Jagieło Arnold Łódź

Kumite

1 Paweł Pieczywek Łomianki

2 Matkowski Oskar Krzyż Wielkopolski

Kumite

1 Gałązka Damian Łomianki

2 Grzelak Mateusz Łomianki

Kumite

1 Żydek Mateusz Biała Podlaska

2 Szydłowski Krzysztof Biała Podlaska

Kumite

1 Pykacz Dawid Biała Podlaska

2 Pieńko Daniel Biała Podlaska

Kumite

1 Idźkowska Izabela Wysokie Mazowieckie

2 Waszczuk Marlena Biała Podlaska

K1

1 Szaciłowski Maciej Ciechanowiec

2 Maliszewski Michał Zambrów

K1

1 Buba Sebastian Łomianki

2 rob de groot Holandia

K1

1 Floris Hoek Holandia

2 Bislan Magomedov Zambrów

Kumite

1 Gijs Hoek Holandia

2 Lenartowicz Przemysław Łódź

Kumite

1 Zagdański Wojciech Wysokie Mazowieckie

2 Bergner Tomasz Łódź

navan dnia grudzień 13 2016
Drukuj
Komentarze



Podziel się z innymi: Delicious Facebook Google Live Reddit StumbleUpon Tweet This Yahoo