#

Skrót najnowszych wydarzeń z życia organizacji:

Polska ekipa z Podlasia na Międzynarodowym Obozie Szkoleniowym IBK Kyokushin Karate na Węgrzech

Noc wojowników Kyokushin Karate - Sukcesy Polaków

Najbliższe zawody:

zawody

Strona Federacji IBK Kyokushin Polska, której prezesem jest Shihan Artur Więzowski(5 dan). Najnowsze wydarzenia, zdjęcia, opisy zawodów - bądź zawsze na bieżąco! Zasubskrybuj nas na Facebooku.

słowa kluczowe: ibk, kyokushin, karate, artur, więzowski, budokai, insytut, shihan, polska, ciechanowiec, 2012, kyo, podlasie, mazowieckie, masutatsu, oyama, ufc, gordeau.

informacje
Przetłumacz stronę:

Odwiedziny gości
Dziś:115
Wczoraj:202
W tym tygodniu:770
W tym miesiącu:2,913
W tym roku:27,330
Wszystkich:162,931
Puchar Polski Juniorów Seniorów International Budo Kai Kyokushin Karate

WYNIKI ZAWODÓW

Finaliści Pucharu Polski 2016

Grappling -20kg        

1          Marcel Choiński (Wysokie Mazowieckie

2          Kajetan Bińczak(Łódź)

Grappling -25kg        

1          Łukasiuk Kacper (Ciechanowiec

2          Wiktor Klein(Łódź)

Grappling -25kg        

1          Roksana Kłujsza(Łódź)

2          Julia Sałbut Lewin Brzeski

Grappling -30kg        

1          Zuzanna Bińczak(Łódź)

2          Maksymilian Sałbut Lewin Brzeski

Grappling -30kg        

1          Marcel Górski(Łódź)

2          Bajena Bartosz( Siemiatycze

Grappling -35kg        

1          Bagiński Jakub( Wysokie Mazowieckie

2          Bagiński Adam( Wysokie Mazowieckie

Grappling -40kg        

1          Milena Kępka(Łódź)

2          Agata Nowak Lewin Brzeski

Kumite -35kg

1          Łukasiuk Paulina Klaudia(Ciechanowiec

2          Wasilewska Hanna( Wysokie Mazowieckie

Kumite -30kg

1          Jakub Turlewicz( Wysokie Mazowieckie

2          Dmochowski Jakub( Ciechanowiec

Kumite -35kg

1          Kendzierski Bartłomiej(Ciechanowiec

2          Tymiński Aleksander(Ciechanowiec

Kumite -40kg

1          Paweł Komar(Siemiatycze

2          Słyszko Szymon(Biała Podlaska

Kumite +40kg           

  • Saliński Wojciech(Warszawa
  • Wróblewski Marcin(Ciechanowiec

Kumite -35kg

1          Urbaniak Franek(Łomianki

2          Anuszkiewicz Aleksander(Zambrów

Kumite -40kg

1          Pykacz Tomasz(Biała Podlaska

2          Rustam Prochwatilo(Zambrów

Kumite -45kg

1          Wypych Kacper(Łomianki

2          Woźniak Miłosz(Warszawa

Kumite -50kg

1          Grabowski Jakub(Ciechanowiec

2          Mielewski Adam(Warszawa

Kumite -60kg

1          Sputo Jerzy(Warszawa

2          Zalewski Adam(Łomianki

 

Kumite -50kg

1          Jejno Weronika(Łomianki

2          Leszczyńska Weronika(Siemiatycze

Kumite -70kg

1          Izabela Idźkowska(Wysokie Mazowieckie

2          Nogieć Patrycja(Siemiatycze

Kumite -50kg

1          Świątkowski Szymon(Warszawa

2          Jakub Jabłoński(Łódź)

Kumite -60kg

1          Smoczyk Jakub(Łomianki

2          Arnold Jagiełło(Łódź)

Kumite -70kg

1          Staszewski Mikołaj(Łomianki

2          Dominik Zakrzewski(Warszawa

Kumite +70kg           

1          Pieczywek Paweł(Łomianki

2          Gryziak Bartek(Warszawa

Kumite -80kg

1          Pykacz Dawid Biała Podlaska

2          Łukasz Surówka Lewin Brzeski

K1 +70kg      

1          Misiewicz Jacek(Zambrów

2          Bislan Magomedov(Zambrów

K1 -70kg       

1          Mateusz Cudny(Warszawa

2          Sargsjan Paweł(Zambrów

K1 -80kg       

1          Floris Hoek (Osaka) Holandia

2          Przemysław Lenartowicz(Łódź)

 

navan dnia maj 31 2016
Drukuj
Komentarze



Podziel się z innymi: Delicious Facebook Google Live Reddit StumbleUpon Tweet This Yahoo