#

Skrót najnowszych wydarzeń z życia organizacji:

Polska ekipa z Podlasia na Międzynarodowym Obozie Szkoleniowym IBK Kyokushin Karate na Węgrzech

Noc wojowników Kyokushin Karate - Sukcesy Polaków

Najbliższe zawody:

zawody

Strona Federacji IBK Kyokushin Polska, której prezesem jest Shihan Artur Więzowski(5 dan). Najnowsze wydarzenia, zdjęcia, opisy zawodów - bądź zawsze na bieżąco! Zasubskrybuj nas na Facebooku.

słowa kluczowe: ibk, kyokushin, karate, artur, więzowski, budokai, insytut, shihan, polska, ciechanowiec, 2012, kyo, podlasie, mazowieckie, masutatsu, oyama, ufc, gordeau.

informacje
Przetłumacz stronę:

Odwiedziny gości
Dziś:54
Wczoraj:30
W tym tygodniu:395
W tym miesiącu:2,310
W tym roku:11,237
Wszystkich:199,756
Seminarium szkoleniowe Boksu Tajlandzkiego z Mistrzami Świata w Zambrowie i Ciechanowcu

s

Seminarium szkoleniowe Boksu Tajlandzkiego z Mistrzami Świata w Zambrowie i Ciechanowcu

Seminarium szkoleniowe poświęcone taktyce walki MuayThai odbyło się w tym tygodniu l w hali sportowej Miejskiego Gimnazjum Nr 1 w Zambrowie, oraz trening dla dzieci w Sali Klubu w Ciechanowcu.

 Na zaproszenie shihan Artura Więzowskiego  Prezesa  Mazowiecko-Podlaskiego Klubu Karate na Podlasie przyjechali mistrzowie świata MuayThai - Rafał Simonides (Polska) i KonkeanlekSitpholek (Tajlandia). 

Konkeanlek Sitpholek stoczył około 300 walk. Został mistrzem świata w trzech federacjach oraz sześciokrotnym mistrzem stadionu Theprasi. Toczył swoje pojedynki na najbardziej prestiżowych stadionach świata - Lumpinee i Rajadamnern. Jest to bez wątpienia postać światowego formatu.

Natomiast Rafał Simonides to mistrz świata, mistrz Europy, mistrz Polski oraz zdobywca wielu prestiżowych tytułów na międzynarodowych imprezach. Rafał stoczył w swojej karierze ponad 90 walk amatorskich i zawodowych, z których prawie 80 wygrał. Urodzony w Krakowie zawodnik walczył podczas gali zorganizowanej z okazji urodzin króla Tajlandii. Jest to bardzo doświadczony zawodnik oraz trener, który potrafi zainteresować uczestników prowadzonych przez siebie treningów i szkoleń.

- „Jestem tu już kolejny raz. Dzisiaj jest ze mną bardzo fajny zawodnik. Jego techniki są takie, że jak będziecie ćwiczyli, to każdy z was je zrobi, bo opierają się na mądrości i rutynie zawodniczej. Otwórzcie dzisiaj umysły, żeby jak najwięcej dla siebie wynieść, ponieważ techniki te są bardzo skuteczne.” - mówił podczas seminarium Rafał Simonides. 

Celem seminarium było zapoznanie zawodników i zawodniczek Mazowiecko-Podlaskiego Klubu Karate z Zambrowa, Ciechanowca, Wysokiego Mazowieckiego oraz z Siemiatycz innymi odmianami sztuk walki. Podczas szkolenia mistrzowie przeprowadzili z zawodnikami rozgrzewkę, a następnie trening poświęcony taktyce walki MuayThai.

zobacz zdjęcia w GALERII ->

navan dnia luty 27 2016
Drukuj
KomentarzePodziel się z innymi: Delicious Facebook Google Live Reddit StumbleUpon Tweet This Yahoo